Velika šteta za Zmajiće: Mladi reprezentativci BiH poklekli protiv Henryevih Francuza na kraju meča

0

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine je u meču kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2025. godine izgubila protiv favorizirane Francuske, a rezultat je glasio 1:2.

Iako smo igrali kod kuće na stadionu Grbavica, Francuzi, koje s klupe predvodi legendarni Thierry Henry, su bili favoriti, ali naša selekcija je odigrala hrabar meč.

Počelo je kao iz snova za našu selekciju. Zmajići su golom Admira Bristrića poveli u 28. minuti.

Anketa | Čija je najveća odgovornost što građani moraju plaćati proviziju za račune za vodu?

Nažalost, Francuska je brzo vratila stvari na početak, a strijelac je bio Rayan Cherki u 32. minuti.

Naši Zmajići su do kraja utakmice dali sve od sebe da se odbrane, ali nisu uspjeli. U 92. minuti Arnaud Kalimuendo postiže pogodak za 1:2.