Velika pobjeda Zrinjskog u Mostaru: Savladan je i Tobol

0

Zrinjski je večeras u Mostaru savladao Tobol u okviru trećeg pretkola Konferencijske lige - bilo je 1:0.

Strijelac pobjedonosnog gola bio je Janković (69. minuta).

U prvom poluvremenu Plemići su imali inicijativu. Možda i najbolju priliku za domaće propustio je Tičinović u 21. minuti.

Galić poručio da ne treba nasjedati na dezinformacije o pozivu na naoružavanje

Zrinjski saznao potencijalne protivnike u play-offu Konferencijske lige

Zrinjski je umalo kažnjen, jer je Deble u samom finišu poluvremena pogodio prečku.

U drugom dijelu nije najbolje krenulo za Zrinjski. U 55. minuti Čorluka je dobio drugi žuti karton i sudija mu je pokazao put u svlačionicu.

Ipak, Mostarci su došli do gola i velike pobjede.

Inače, i gosti su u 84. minuti ostali sa igračem manje, jer je također drugi žuti karton dobio Tomašević.