Sjajni Zrinjski se iz Albanije vraća zadovoljan: Plemići pobijedili Tiranu

0

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su večeras u Tirani istoimenog protivnika s 1:0 u prvom meču drugog pretkola Konferencijske lige.

Plemići su sjajno otvorili duel i poveli nakon svega 12 minuta igre. Precizan s penala bio je Nemanja Bilbija.

Samo 11 minuta kasnije Bilbija je u velikoj prilici, ali Bekaj brani njegov udarac. U 33. minuti bh. prvak je imao novu veliku šansu, ali Bekaj je ponovo na visini zadatka. Ovog puta pokušao je Tičinović.

Ivica Puljić iz Amerike: 'Ovo su informacije koje sam upravo dobio iz Ureda glavnog tajnika UN-a'

Velež, Tuzla City i Zrinjski saznali potencijalne rivale u 3. pretkolu Konferencijske lige

U drugom poluvremenu bilo je nešto mirnije. Zabilježena je jedna dobra prilika i to ponovo za Zrinjski, ali udarac Jukića brani Bekaj i naš predstavnik dobija samo korner.

Na kraju je ostalo 0:1 za Zrinjski koji može biti prezadovoljan rezultatom.

Revanš susret se igra za devet dana u Mostaru.