Velež razočarao na gostovanju kod fenjeraša i produžio niz bez pobjede

0

Fudbaleri Veleža gostovali su fenjerašu Zvijezdi 09 u susretu 12. kola Premijer lige BiH, ali nisu uspjeli doći do pobjede.

Meč je završen bez golova – 0:0.

Iako su bili izraziti favoriti, Rođeni su odigrali vrlo loš meč i nisu uspjeli upisati očekivana tri boda.

Anketa | Čija je najveća odgovornost što građani moraju plaćati proviziju za račune za vodu?

Na kraju su domaći bili bliže pobjedi. Kod pokušaja Novice Maksimovića iz 67. minute sjajno je reagovao Osman Hadžikić, dok je deset minuta prije kraja Ante Hrkač izbio s gol linije i spasio svoj tim.

[KRAJ] FK Zvijezda 09 - FK Velež Mostar 0:0 U utakmici 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Rođeni su na...

Posted by FK Velež Mostar on Sunday, October 29, 2023

Veležu je ovo bio treći meč u nizu bez trijumfa. Poslije njega je ostao na četvrtom mjestu s 19 bodova, dok je Zvijezda 09 i dalje posljednja s pet bodova.