Velež ponovo ostao bez bodova: Radnik slavio u Vrapčićima

0

Velež nastavlja igrati loše ove sezone, a u utakmici 15. kola Premijer lige BiH bodove iz Vrapčića odnio je Radnik (1:2).

Gledali smo dosta borbenu igru dva tima u Vrapčićima, ali pravili su igrači dosta grešaka.

Radnik je do vodstva stigao u 31. minuti nakon kornera, te je tako još jednom pokazao svoju snagu igre nakon prekida.

Pogledajte fotografije: Timovi za spašavanje u potrazi za Dankom (2), oglasio se MUP Srbije

Blagojević je ubacio iz kornera, Šubert je izblokiran, ali lopta mu se vratila. Potom je Šubert prebacio loptu na drugu stativu, Kačavenda je očajno reagirao na golu Veleža, a lopta stiže do Hasukića koji glavom pogađa za 1:0 za Radnik.

S tim rezultato mse otipšlo na odmor, iako su Rođeni imali nekoliko prilika za izjednačenje.

U drugom dijelu Radnik je ponovo koristio greške domaće odbrane. Iako je Velež u 84. minuti stigao do 1:1 bodovi su otišli u Bijeljinu.

Šubert je ispucao loptu, ali na nju je u 84. minuti naletio Radovac i zakucao je u gol za 1:1.

Kada se očekivao potpuni preokret, Radnik je ponovo poveo sa 2:1.

Šarić je u 86. minuti postigao gol za 2:1, nakon dobre akcije. Nakon toga je skinuoi dres i dobio crveni karton.

U finišu igrači Veleža su krenuli svim silama da dođe do boda, ali nisu uspjeli - ostalo je 2:1 za Radnik.