Nguyen Hoai Nam oduševljen: To se zove volja, volim vas

2

Većinski vlasnik Fudbalskog kluba Sarajevo Nguyen Hoai Nam jedan je od onih koji su oduševljeni velikim preokretom bordo kluba protiv Radnika.

Sarajevo je rezultatom 2:1 slavilo protiv Radnika u duelu 17. kola Premijer lige. Ništa tu ne bi čudilo, da gosti iz Bijeljine nisu u vodstvo na Koševu došli golom u 88. minuti.

Ipak, to je razdrmalo aktuelne prvake BiH koji su preokrenuli do 92. minute.

Pošto je u Vijetnamu već bila noć, Nam je ostao budan do kasnih sati, ali se, očigledno, to isplatilo.

“Ostao sam budan do kasnih sati gledajući domaći meč Sarajeva. Primili smo gol u 88. minuti, u 90. poravnali, a onda i došli do pobjede u 92. minuti. To se zove volja. Sjajan tim, volim vas”, poručio je Vijetnamac, a prenosi scsport.ba.