UEFA Europska liga: Crvena zvezda savladala Trabzonspor u Beogradu

0
AA
AA / Ilustracija / Crvena Zvezda

Crvena zvezda je večeras na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu savladala turski Trabzonspor rezultatom 2:1 u okviru 5. kola grupe H UEFA Europske lige.

Crvena zvezda je došla u vodstvo preko Kataija koji postiže lijep gol u 37. minuti utakmice. Radost domaćih navijača na popularnoj Marakani trajala je tek dvije minute. Utišao ih je Bakasetas golom iz slobodnog udarca s 30-ak metara.

UEFA Konferencijska liga: Partizan opet pobijedio Koln, zbog bakljade bila prekinuta utakmica

Ministarstvo kulture i sporta KS planira značajna ulaganja oko 12 miliona KM u nove projekte

Zvezdu je do nove prednosti doveo Pešić golom u 63. minuti meča što je bio i konačan rezultat.