Partizan s igračem manje odigrao nevjerovatan meč u Češkoj, Zvezda poražena od Monaka

0

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras na domaćem terenu od Monaka sa 1:0 u 1. kolu Evropske lige.

Jedini gol na susretu postigao je Embolo s penala u 74. minuti nakon što je prethodno Dragović skrivio najstrožiju kaznu.

Legija Bosanaca u Ferencvarošu pobijedila je Trabzonspor u 1. kolu sa 3:2 na domaćem terenu. Za domaće su od prve minute igrali Eldar Ćivić i Muhamed Bešić, a sa klupe su ušli Amer Gojak i Adnan Kovačević. Kod gostiju zbog povrede nije bilo Višće.

Pogledajte fotografije: Timovi za spašavanje u potrazi za Dankom (2), oglasio se MUP Srbije

Bayern pobijedio Džekin Inter, Liverpool pregažen u Napulju

Od zanimljivijih mečeva u Evropa ligi Real Sociedad je pobijedio na Old Traffordu Manchester United (1:0), a Arsenal u gostima Zurich (2:1). Roma je izgubila na gostovanju od Ludogoretsa 2:1.

Što se tiče Konferencijske lige, Partizan je odigrao nevjerovatan meč u Češkoj protiv ekipe Slovačko. Iako su u 22. minuti ostali s igračem manje i gubili 2:0, igrači Partizana su do kraja izvukli bod jer je meč završen 3:3.

Pobjede u 1. kolu Konferencijske lige upisali su Villarreal, Basaksehir, Basel, West Ham...