Tri gola za pola sata u meču Argentine, ali sudije redom poništavaju pogotke!

0

Argentina i Saudijska Arabija igraju prvi meč grupe C, a nakon 45 minuta rezultat je 1:0 za Gaučose.

Bivši svjetski prvaci su na meču na Lusail stadionu postigli čak tri gola, ali im je priznat samo jedan.

Krenimo redom...

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Mnogi se pitaju zašto mečevi na Mundijalu traju 100 minuta? Evo zašto imamo nikad duže nadoknade

U osmoj minuti sviran je penal za Argentinu. Ulogu realizatora preuzeo je, naravno, Leo Messi i  - pogodio sa bijele tačke za 1:0.

Messi se sa ovim golom izjednačio na listi strijelaca na Mundijalima sa Cristiano Ronaldom. Oba su postigli po sedam golova.

Ubrzo su Argentinci postigli dva gola, ali nijedan nije priznat. Prvi su dali u 22. minuti. Messi je opet bio strijelac, ali gol mu je poništen zbog ofsajda.

Messi je pobjegao protivničkoj odbrani i zabio za 2:0, no ubrzo je splasnuo oduševljenje, jer je Argentinac, ipak, malo požurio.

Ko je supruga katarskog šeika? Nazivaju je kraljicom stila, to je dokazala i na Svjetskom prvenstvu

U 27. minuti novi gol Argentinaca i opet ništa. Lautaro Martinez je postigao bio gol za 2:0. Napadač Argentine je bio na rubu ofsajda, odmah se vidjelo.

VAR provjera je pokazala da od gola nema ništa. Gol mu je poništen jer mu je u ofsajdu bilo rame.