Bayer Leverkusen u novoj drami na samom kraju meča izvukao remi i nastavio seriju bez poraza

0

Nogometaši Bayera iz Leverkusena remizirali su na domaćem terenu protiv ekipe Stuttgarta (2:2) u utakmici 31. kola njemačke Bundeslige.

Stuttgart je u drugom poluvremenu došao do dvostrukog vodstva.

Mrežu novog šampiona Njemačke je načeo Fuhrich u 47. minuti, da bi deset minuta kasnije prednost uduplao sjajni Undav.

U Općoj bolnici otvorene najsavremenije operacione sale za abdominalnu hirurgiju i ginekologiju

Apotekari su brzo odgovorili golom Adlija u 62. minuti, te su imali dovoljno vremena za izjednačenje.

Kada su svi mislili da će izabranici Xabija Alonsa doživjeti prvi poraz u sezoni i prekinuti nevjerovatan niz, oni su u u šestoj minuti nadoknade nakon centaršuta uspjeli postići pogodak preko Andricha.

Time se nastavila sjajna serija Apotekara kojima su ostale još tri utakmice do kraja šampionata. Snimak gola možete pogledati OVDJE.