Trener FK Sarajevo nakon novog poraza: 'Jednostavno, ne ide nas'

0

Fudbaleri Sarajeva ponovo su razočarali svoje navijače, upisavši poraz na gostovanju kod posljednjeplasirane Zvijezde 09.

Slavio je tim iz Stanišića s 1:0 golom Godswilla Vadzea u 93. minuti.

Klubu s Koševa to je bio treći vezani poraz u prvenstvu, koji je nakon meča za Arena Sport prokomentarisao njegov trener Simon Rožman.

Usaglašen konačni tekst rezolucije o genocidu u Srebrenici: Lagumdžija predstavio amandmane

"Jednostavno, ne ide nas. Vidjeli ste, tako je i danas izgledalo. Bili smo dobro spremni za ovu utakmicu. Ne mogu momcima reći da se nisu trudili i bili su puno bolji nego tokom naše prošle utakmice", rekao je Rožman i dodao:

"Ne ide nas jednostavno. Vidjeli ste situacije pred njihovim golom. Nikako da se lopta odbije kako nama odgovara u gol, što bi nas rasteretilo. Na kraju mogu samo čestitati ekipi Zvijezde na pobjedi".

Premijer liga BiH: Zvijezda 09 u 93. minuti rastužila FK Sarajevo i slavila veliku pobjedu

Inače, Sarajevo je prošlog vikenda poraženo na domaćem terenu od Širokog Brijega s 1:3, a kolo prije toga su izgubili od Zrinjskog u Mostaru rezultatom 0:2.

Bordo tim je trenutno četvrti na tabeli s 34 boda, što je tri više od od pete Sloge Meridian.

Izabranike Simona Rožmana 28. februara u Banjoj Luci očekuje prvi meč četvrtfinala Kupa BiH protiv Borca.

Sljedećeg vikenda čeka ih derbi protiv Željezničara, kojem gostuju na Grbavici u okviru 21. kola Premijer lige BiH.