Treće poluvrijeme utakmice u BiH: Ko je napao sudije na terenu?

0

Nogometaši NK Vis Simm-Bau i NK GOŠK u u Žepču su proteklog vikenda podijeili bodove igrajući 1:1, u okviru 25. kola Prve lige FBiH.

U 41. minuti zatresla se mreža. Haračić je doveo GOŠK u vodstvo od 1:0, a domaći su do boda došli u 77. minuti kada je Isaković pogodio za 1:1.

Sudeći prema snimku koji je dostavljen e-mailom na redakciju portala Radiosarajevo.ba, najveća drama se dogodila nakon završetka utakmice kada je došlo do incidenta u kojem je napadnut sudija.

O ovom incidentu nijedan klub se nije oglasio saopćenjem i bit će zanimljivo čuti šta iz ovih timova kažu za "treće poluvrijeme" koje se dogodilo nakon meča u Žepču.