Švedska liga: Da li je ovo najsmješniji gol sezone?

0

Meč švedskog šampionata između BK Hackena i Hammarbyja, odigrao se danas 9. aprila, u 15 sati, a navijačima će ovaj meč ostati upečatljiv po jednoj neobičnoj sceni.

Meč je navijačima donio možda najsmješniji gol sezenone, a možda i u historiji fudbala.

U glavnim ulogama bili su napadač domaćeg tima Beni Traore i golman Hamarbija Oliver Dovin koji je bukvalno častio domaćina vođstvom u 5. minutu.

Sjajne vijesti: OKI Fantomi treći put uzastopno osvojili titulu prvaka Europe

Dobio je loptu od saigrača, a potom reagovao kao da je u paralelnom univerzumu. U potpunosti je zaboravio gdje se lopta nalazi, što je pomenuti Traore iskoristio i svom timu donio prednost. Zanimljivo, ovaj igrač je postigao het-trik u nastavku jer je Hacken vodio sa 3:0 na poluvremenu, prenmosi Direktno.