Stara dama slavila u Genovi, autogol i asistencija Pjanića

EPA / Miralem Pjanić i Paulo Dybala
Aktuelni prvak Italije Juventus, slavio je večeras u drugom kolu talijanske Serie A rezultatom 4:2 na gostovanju kod Genove.

Domaćin je poveo u prvoj minuti susreta, a autogol je postigao reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić. Samo šest minuta kasnije Galabinov je pogodio s bijele tačke i donio dva gola prednosti ekipi Genove.

Pjanić se za autogol iskupio u 14. minuti kada je asistirao Dybali koji pogađa mrežu domaćih. Konačni rezultat prvog poluvremena (2:2), postavio je isti igrač golom s bijele tačke u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Juventus je do vodstva došao u 62. minuti susreta. Cuadrado je pogodio nakon asistencije Mandžukića. Konačnih 4:2 postavio je u 92. minuti susreta Dybala, te je tako kompletirao hat-trick.

Bologna je slavila na gostovanju kod Beneventa rezultatom 1:0.