Šta se dešava na Otoku? Rezultat između Manchestera i Liverpoola je nevjerovatan!

1

Fudbaleri Manchester Uniteda i Liverpoola u ovim trenucima igraju najveći engleski derbi na Old Traffordu.

Rezultat nakon 50 minuta igre je gotovo nezamisliv - Redsi vode 5:0!

Sve je počelo u 5. minuti kada je Keita nakon asistencije Salaha pogodio za 0:1. Svega osam minuta kasnije bilo je 0:2, a pogodio je ovog puta Jota i to nakon ubačaja Alexandera-Arnolda.

Borrell potvrdio: Europska unija proširuje sankcije Iranu zbog napada na Izrael

Do kraja prvog poluvremena golgeterski se 'probudio' i sam Salah pa je u 38. i petoj minuti nadoknade izgubljenog vremena pogađao za 0:4.

Salah se tu nije zaustavio već je u petoj minuti drugog poluvremena pogodio za nevjerovatnih 0:5.

Navijači Uniteda nakratko su se radovali u 52. minuti nakon gola Ronalda, ali gol je brzo poništen zbog ofsajda.

Bit će zanimljivo vidjeti da li će Redsi stati na pet golova ili će ići na to da dodatno ponite ljutog rivala.