Spektakularni Cristiano Ronaldo: Postigao četiri gola u pobjedi Al Nassra

0

Al Nassr je večeras u utakmici 16. kola Premier lige Saudijske Arabije sa 4:0 deklasirao Al Wehdu u gostima.

Apsolutni heroj ove pobjede tima iz Rijada bio je Cristiano Ronaldo, koji je postigao sva četiri gola Al Nassra, piše Sport Centar.

Portugalac je načeo mrežu domaćina u 21. minuti, a u 40. je duplirao prednost Al Nassra.

Zoran Kesić: 'Samo Vučić, Dačić, Vulin, Brnabić i Dodik Srbima lijepe etiketu genocidnog naroda'

Ronaldo konačno pogodio, i to iz penala u 93. minuti: Postigao prvi gol za Al-Nassr

U 51. minuti je realizirao jedanaesterac, a deset minuta poslije iz drugog pokušaja je uspio savladati golmana Al Wehde nakon što su bili u situaciji oči u oči.

Al Nassr je tako stigao na diobu prvog mjesta na tabeli, pošto ima 37 bodova, baš kao i Al Shabab, ali ovaj tim ima utakmicu više, pa je Al Nassr u povoljnijem položaju.