Inter rastura u Rimu: Calhanoglu zabio direktno iz kornera, onda se ukazao Džeko

0

Nogometaši Intera poveli su u gostima kod Rome u susretu 15. kola Serie A vode, a gol je postigao turski internacionalac Hakan Calhanoglu.

Calhanoglu je maestralno pogodio, šutirao je direktno iz kornera i potpuno iznenadio golmana Rome Ruija Patriciju. Igrala se 15 minuta.

Golmanu Rome je dao gol kroz noge, a naš Edin Džeko se nalazi u sastavu Intera i igra od prve minute.

Faruk Šehić: The Road to Hell, dio drugi

Portali zbog autorski prava ne smiju prikazivati golove, a gol Turčina pogledajte na linku OVDJE.

Nedugo naklon toga Edin Džeko je postigao gol. Igrala se 24. minuta kada je Dijamant postigao gol na svom Olimpicu.

Dijamant nije slavio gol. Nakon gola spustio je glavu te umalo zaplakao. Ostali igrači su ga tješili, znajući da je na Olimpicu proveo lijepe dane u karijeri.

U ovoj sezoni ovo je 10 gol Džeke, a ima upisane i tri asistencije.

Nakon 45 minuta, Inter na Olimpicu vodi sa 3:0 - strijelac trećeg gola bio je Dumfries.

Gol Dijamanta pogledajte na linku OVDJE.