Šokantan događaj na Mundijalu u Kataru: Publika utihnula, a sudija iz Salvadora zaustavio igru

0

Brazil je savladao Švicarsku sa 1:0 sjajnim pogotkom Casemira u 83. minutu i Srbija je dobila ono što je htjela - priliku da sve sama riješi!

Bila je to uglavnom nesadržajna i nezanimljiva utakmica, no Brazil je bio bolji za taj jedan gol.

Casemiro je zatresao mrežu Švicarske u 83. minuti i sa ovim rezultatom sa šest bodova odveo Brazil u osminu finala kolo prije kraja.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Brazil već nakon drugog kola prošao dalje. Karioke pobijedile Švicarsku i VAR

Ipak, sa meča ćemo pamtiti neobičnu situaciju koja se  dogodila krajem prvog dijela. U 44. minuti na stadionu 974 u Dohi ugašeni su reflektori te se nekoliko sekundi nije moglo igrati.

Publika je utihnula, a sudija Ivan Barton iz Salvadora morao je zaustaviti igru.

No, brzo su se reflektori ponovo upalili i susret je nastavljen. U nastavku - Brazil je slavio i prošao dalje.