Šok za Manchester United na otvaranju Premiershipa: Brighton odnio bodove s Old Trafforda

0

Fudbaleri Mancester Uniteda doživjeli su danas šokantan poraz na Old Traffordu na početku nove sezone u Engleskoj jer su od Brightona izgubili 2:1.

Bio je ovo debi u Premiershipu za Nizozemca Ten Haga, ali ni on nije uspio da riješi probleme koje United ima u odbrani, barem za sada.

Brighton je nakon očajnih reakcija posljednje linije Manchester Uniteda došao do golova u 30. i 39. minuti preko Grossa.

Poznati meteorolog objavio prognozu za naredne dane: 'Slijedi nam novi veliki preokret'

U drugom poluvremenu Ten Hag je u igru uveo i Cristiana Ronalda koji je susret počeo s klupe, ali ni to nije puno pomoglo domaćinu koji je do kraja meča postigao samo jedan gol i to preko veznjaka gostiju Maca Allistera koji je zatresao vlastitu mrežu.

U drugom današnjem meču Premier lige, koji je igran u istom terminu, Leicester je protiv Brentforda ispustio 2:0 i meč je završio 2:2.