Leo Messi postigao spektakularan gol zbog kojeg su mu skandirali i protivnički navijači

1

Fudbaleri Paris Saint Germaina jučer su u premijernoj utakmici nove sezone francuske Ligue 1 na gostovanju kod Clemonta bili veoma uvjerljivi.

Popularni Sveci slavili su sa velikih 5:0, a sve je bilo gotovo već nakon 45 minuta kada su gosti postigli čak tri gola.

Prvi je bio djelo Neymara, nakon čega Hakimi uduplava prednost, da bi do kraja prvog dijela i Marquinos pogodio mrežu rivala.

Stigao odgovor na inicijativu Arijane Memić: Policijsku službenici nisu stoka

Magija Messija: Argentinac postigao pet golova na jednoj utakmici

U nastavku na scenu stupa Lionel Messi koji postiže dva gola od kojih je jedan bio zaista spektakularan.

Nakon sjajnog pasa Paredesa, veliki Leo je izbjegao ofsajd i primio loptu na prsa, te popularnim škaricama postigao definitivno najljepši gol od svog dolaska u Pariz prošle godine.

Potez je to zbog kojeg su mu ovacije uputili i navijači protivničke ekipe...

Na OVOM linku pogledajte gol za pamćenje Lionela Messija.