Magija Messija: Argentinac postigao pet golova na jednoj utakmici

0

Argentinski fudbaler Lionel Messi postigao je pet golova u prijateljskoj utakmici protiv Estonije.

Jedan od najboljih fudbalera svih vremena postigao je pet golova i bio je nemilosrdan protiv Estonaca.

Načeo je Estonce golom iz penala u devetom minutu, da bi prednost duplirao u 45. minutu susreta.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Tada je u posljednjem minutu prvog poluvremena pogodio na asistenciju Papua Gomesa.

Het-trik je kompletirao u 47. minutu.

Molina je sa desne strane ubacio loptu na penal i Mesi je desnom nogom smjestio loptu u mrežu.

Četvrti gol na meču postiže u 71. minutu, poslije velike zbrke. Mislili su Estonci da je sudija svirao faul, ali to je bila pištaljka sa tribina.

Estonci su stali, Messi je uzeo loptu i izašao na golmana, kojeg je zalomio i bacio na zemlju, pa rutinski pogodio za 4:0.