Šok na Etihadu: Crvena Zvezda povela protiv Manchester Cityja, Englezi brzo izjednačili

1

Nogometaši Crvene Zvezde poveli su u meču protiv prvaka Europe Manchester Cityja, u okviru prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Strijelac za ekipu iz Srbije bio je Osman Bukari, a gol je postigao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Iako je bilo i provjere VAR-a, gol je ostao validan te je tako srbijanski klub na pauzu otišao s rezultatom 1:0. Ipak, na početku drugog poluvremena, Julian Alvarez je izjednačio za tim iz Engleske.

Drama u Mostaru: Palicama pretučen novinar i kolumnist

Nažalost, prvo poluvrijeme obilježilo je i skandiranje navijača Crvene Zvezde. Malobrojni gostujući navijači uzvikivali su 'Kosovo-Srbija'.

Najvjerovatnije ovaj klub čeka kazna od krovne europske fudbalske federacije (UEFA).