Odličan start Lige prvaka: Pala dva gola u prvom poluvremenu

0

Nova sezona, 69. po redu, Lige prvaka počela je eksplozivno, a u prvom poluvremenu jednom od dva meča već su 'pala' dva pogotka.

Na teren su od 18:45 sati izašli fudbaleri Newcastlea i Milana, te Young Boysa i RB Leipziga

Iako je fokus nogometne javnosti bio u Italiji, na meču koji se igra u Švicarskoj gledatelji su mogli vidjeti dva gola u prvom poluvremenu

BHmeteo objavio prognozu za naredni period: Uživajte u suncu - evo kad se vraćaju kiša i grmljavina

Već nakon tri minute je poveo favorizirani RB Leipzig golom Mohameda Simakana. Švicarski Young Boys su izjednačili u 33. minuti golom Meschacka Elije

Na drugom meču u Milanu, rezultat je još 0:0.