Skomina se potpuno slomio nakon utakmice, priznao da je napravio greške

Roma je sinoć u revanš susretu polufinala Lige prvaka slavila protiv Liverpoola rezultatom 4:2, ali se zbog 2:5 iz prvog susreta oprostila od takmičenja.

Nakon utakmice Rimljani su s pravom imali velike zamjerke na suđenje. Skomina i njegovi pomoćnici prvo su u 49. minuti drastično oštetili Vučicu, a potom i u 62. minuti.

Dva jedanaesterca i dva crvena kartona nisu dosuđena, a nakon utakmice, ako je vjerovati uvijek dobro informisanom Tancrediju Palmeriju, sudija Damir Skomina bio je potpuno utučen zbog greški koje je napravio.

"Sudac Skomina se nakon utakmice u svlačionici slomio kada je shvatio kakve je greške napravio i priznao je da je donio pogrešne odluke", napisao je Palmeri na Twitteru.