Sjajna utakmica u Bergamu: Roma nije uspjela do pobjede

Roma nije mogla do trijumfa protiv Atalante uprkos prednsoti od 3:0 koji su imali. Nakon ove ubjedljive prednosti uspjeli su upisati samo jedan bod protiv Atalante koja se sjajno vratila.

Edin Džeko je bio raspoložen za igru danas, koji je sjajnu loptu Zaniole iskoristio i doveo svoj tim u vodstvo. Roma je u prvom poluvremeno bila bolja d protivnika, a bh. reprezentativac Edin Džeko je postigao drugi pgodak u 33. minuti.

Sedam minuta nakon drugog Džekinog gola El Shaarawy je dao treći gol i sve je izgledalo sjajno za Vučicu iz Rima. Pred kraj prvog poluvremena Atalanta je postigla gol i to je vratilo nade domaćoj ekipi. Na pauzu su otišli sa rezultatom 3:1.

Atalanta je u drugom poluvremenu okrenula igru u svoji korist, pa su u 59. minuti dali drugi gol, a u 70 minuti su imali priliku da izjednače sa bijele tačke.

Nedugo nakon profulanog penala Zapata je šutirao i na oduševljenje navijača izjednačio.

Atalanta je do kraja meča pokušavala da okrene meč u svoju korist, ali ekipe su napustile teren sa rezultatom 3:3.