Sjajan meč u Haifi: Maccabi nakon dva preokreta pobijedio Crvenu zvezdu

2

Još tri prva susreta play-offa Lige prvaka odigrana su večeras.

Vrlo uzbudljivom meču svjedočila je publika u Haifi, gdje je domaći Maccabi nakon dva preokreta savladao Crvenu zvezdu (3:2) i s kapitalom od jednog gola prednosti dočekuje revanš u Beogradu.

Poveo je izraelski tim golom Frandztyja Pierrota u 18. minuti, da bi zatim Pešić izjednačio u 27. minuti nakon što je praktično okrznuo loptu nakon udarca Kataija.

Influenserica Adna Helić puštena na slobodu: Evo šta je tražilo Tužilaštvo

Dinamo izgubio u Norveškoj: Na Maksimiru će 'ganjati' pobjedu za ulazak u grupnu fazu Lige prvaka

Guelor Kanga je u 39. minuti krunisao sjajnu akciju i doveo Beograđane u prednost (1:2).

No, početkom drugog poluvremena Pierrot je izjednačio, da bi u 61. minuti poentirao Tjaronn Chery i postavio, ispostavit će se, konačnih 3:2.

Benfica je praktično zakoračila u grupnu fazu pobjedom nad kijevskim Dynamom od 0:2 u poljskom Lodžu, gdje je ukrajinski sastav bio domaćin. Pogotke za portugalsku ekipu postigli su Gilberto i Ramos.

U duelu Qarabaga i Viktorije Plzen nije bilo pobjednika, ali ni golova (0:0), piše SC Sport.