Sloboda preokretom izvukla remi protiv Širokog Brijega na Pecari

Jedan od derbija drugog kola svakako je i utakmica između Širokog Brijega i Slobode, a na kraju je rezultat glasio 2:2.

Širokobriježani su odlično otvorili susret i nakon samo 25 minuta igre imali prednost od 2-0.

Strijelac vodećeg pogotka bio je Baraban u 14. minuti, dok se u ulozi asistenta našao Wagner, da bi na 2-0 povećao upravo Brazilac u 25. minuti susreta.

U drugom poluvremenu Sloboda je zaigrala mnogo bolje i nakon pet minuta igre stigla do potpunog izjednačenja. Prvo je u 47. minuti Karić smanjio na 2-1, da bi se tri minute kasnije Krpić upisao na listu strijelaca i izjednačio na 2-2.