Krstanović pogodio za vodstvo Širokog Brijega protiv Željezničara

Fudbaleri Širokog Brijega i Željezničara na stadionu Pecara igraju prvu utakmicu polufinala Kupa BiH.

Za Široki Brijeg nastupaju: Bilobrk, Pandža, Barišić, Zlomislić, Wagner, Ćorluka, Menalo, Lončar, Bralić, Krstanović, Marković.

Za Željezničar igraju: Kjosevski, S. Stevanović, Marković, Blagojević, Musa, Zeba, Zakarić, Lendrić, M. Stevanović, Bogičević, Kerla

U prvom poluvremenu timovi nisu pokazali puno od igre tako da je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 0:0.

Na početku drugog dijela utakmice Široki Brijeg je stigao u vodstvo u 55. minuti.

Fudbaleri Željezničara su izgubili loptu pred svojim golom, oteo je Lončar koji je potom proigrao Krstanovića, a on zaista nije imao težak zadatak da savlada Kjosevskog.