Široki Brijeg se okliznuo: Armin Kapetan junak Vitežana

Nogometni klub Široki Brijeg večeras je na stadionu Pecara u prvom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine odmjerio snage s Nogometnim klubom Vitez. Susret je završen bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Širokobriježani su u susret ušli kao apsolutni favoriti, ali im je planove mogao pokvariti rani crveni karton Zorana Plazonića. Fudbaler ekipe s Pecare "pocrvenio" je nakon što je povlačio Bobana Đerića, koji je sam išao prema golmanu domaćih.

Širokobriježani, iako s igračem manje, dolaze do vodstva protiv Viteza. Strijelac je Ivan Krstanović u 56. minuti susreta. Bod gostima donio je u 86. minuti susreta Armin Kapetan. Ostalo je do kraja bez promjene rezultata.