Krupa na Vrbasu i Mladost podijelili bodove

/ FOTO: Mahir Sarajlić
Debitant u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, ekipa Krupe na Vrbasu dočekala je danas na svom terenu Mladost iz Doboja kod Kaknja, a susret je završen bez pobjednika rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo prilika, pa su mreže nakon 45 minuta igre mirovale. Gosti su se prvi radovali u nastavku susreta. U 50. minuti susreta mrežu Krupe na Vrbasu zatresao je Ramović.

Slavlje gostujuće ekipe trajalo je svega pet minuta. Pogodak za izjednačenje u 60. minuti susreta postigao je Koljić. Pet minuta prije kraja susreta trener gostujuće ekipe Ibro Rahimić dobio je crveni karton zbog burne reakcije.

Ostalo je do kraja susreta u Krupi na Vrbasu bez pobjednika.