Široki Brijeg prvi na tabeli: Na Pecari porazili Sarajevo nakon greške Šahinovića

0

FK Sarajevo je večeras poraženo od NK Široki Brijeg rezultatom 1:0 u utakmici 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Do pogotka Široki Brijeg stiže u 73. minuti nakon katastrofalne greške golmana Šahinovića. Poklonio je loptu Stephanu Chineduu, a on je pogodio za 1:0.

Široki Brijeg je sada prvi na tabeli, a na drugom mjestu je upravo Sarajevo. Ekipa s Pecare ima tri boda više i utakmicu zaostatka.

Evo koji se horoskopski znakovi nikako ne podnose: Jedni drugima su u svakom pogledu trn u oku

Najveću priliku za Sarajevo imao je Mustafić u 79. minuti kada mu je golman Širokog fantastično odbranio.

Za Široki Brijeg su od prve minute igrali: Tomić, Pranjić, Šaravanja, Capan, Chinedu, Kpan, Mamić, Musa, Ćavar, Kuprešak i Tomić.

Za Sarajevo su od prve minute igrali: Šahinović, Duraković, Oliveira, Hasić, Julardžija, Beganović, Avramovski, Aničić, Đuričković, Ziljkić i Mustafić.