Sergio Aguero pokazao kako je zaradio 16.000 KM za samo 12 minuta meča Real Madrid - Manchester City

1

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka između Real Madrida i Manchester Cityja (3:3) koja je odigrana sinoć, 9. aprila, jedan čovjek posebno se radovao.

Svi navijači mogli su uživati u fantastičnoj utakmici vrijednoj ove faze Lige prvaka, ali se malo ko mogao radovati kao legenda Manchester Cityja Sergio Aguero.

Aguero se na svojim društvenim mrežama pohvalio kako je uplatio 10.000 dolara (18.000 KM) na to da će na meču biti tri ili više pogotka.

Pariz 2024 | Spektakularnom ceremonijom otvorene Olimpijske igre na rijeci Seni

Naravno, već do 12. minute je na semaforu stajalo 2:1 za Real Madrid, a Aguero je mogao slaviti dobitak od 34.000 KM, odnosno zaradu od 16.000 KM.

Ipak, nije mogao biti zadovoljan s konačnim rezultatom, imajući u vidu da je njegov tim došao 'samo' do neriješenog rezultata.