Selektor izgubio pamćenje: "Šta se desilo, ne sjećam se zadnjih 20 minuta utakmice!?"

Nogometna reprezentacija Malte u Cadizu je protiv Španije doživjela težak poraz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Bivši svjetski prvaci slavili su pobjedu od 7:0, a gosti su tri gola pruimili u posljednjih 20 minuta.

Upravo tih golova se ne sjeća selektor Malte Ray Farrugia (65), koji se tokom utakmice glavom udario od konstrukciju svlačionice, nakon čega je povrijeđen, piše Metro.

Dan kasnije je priznao da se ničega ne sjeća poslije udarca u glavu.

"Ničega se ne sjećam u posljednjih 20 minuta utakmice. Igrali smo protiv najbolje selekcije na svijetu. Španija je prejaka, mislim da mogu da osvoje Evropsko prvenstvo. Nadam se da ću biti bolje, kazao je Farrugia.