Scena o kojoj bruji Italija: Pogledajte šta je uradio Džeko kada ga je trener Inzaghi izveo iz igre

3

Nogometaši Intera upisali su vrijednu pobjedu u prvom četvrtfinalnom susretu Lige prvaka protiv Benfice rezultatom 2:0.

Od prve minute u igri je bio i kapiten nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko.

Džeko je protiv Benfice nastavio niz bez pogotka, ali je i pored izostanka golova pružio veoma dobru partiju i zalaganjem na terenu doprinio pobjedi svoje ekipe.

Eldina Ahmić dobila kćerku sa zvijezdom Tottenhama

Edin Džeko je igru napustio u 63. minuti, a zamijenio ga je saigrač Romelu Lukaku.

Po izlasku iz igre trener Intera Simone Inzaghi je želio zagrliti Džeku, ali Džeko je to odbio.

Po sjedanju na klupu Intera bh. napadač je bio vidno uznemiren.