Mundijal u Kataru: Saudijska Arabija vodi protiv Argentine - dva gola za pet minuta

0

Danas su na programu nove četiri utakmice, a po prvi put ćemo na terenu vidjueti Francusku i Argentinu, najuže favorite za titulu.

Gaučosi igraju upravo meč protiv Saudijske Arabije - a rezultat je nakon 60. minuta nevjerovatan - Argentina gubi 1:2.

Nakon gola Lea Messija u 10. minuti iz penala zya 1:0 za Argentinu, u drugom poluvremenu pratimo nevjerovatan preokret - Saudijska Arabija vodi 2:1

Crkva u BiH bori se s iseljavanjem: Katolička zajednica upola manja

Tri gola za pola sata u meču Argentine, ali sudije redom poništavaju pogotke!

Dva gola su igrači Saudijske Arabije postigli početkom drugog dijela - za pet minuta nastavka igre.

Saudijska Arabija je do izjednačenja došla u 48. minuti! Prvi ozbiljniji napad na meču i gol, strijelac je Salah Al Šehri

Pet minuta kasnije - vodstvo Saudijske Arabije i nevjerovatan preokret.

Al Davsari je postigao prelijep pogodak.