Sarajevo slavilo u Trebinju: Bordo tim riješio pitanje pobjednika za 13 minuta

0

Sarajevo je na najbolji mogući način otvorio drugi dio prvenstva u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Tim sa Koševo u Trebinju je savladao domaći Leotar rezultatom 0:2.

Bordo tim je pitanje pobjednika riješio za svega 13 minuta. Nakon svega pola minute igre pogodio je Asmir Suljić. U 13. minuti u strijelce se upisao i Dražen Bagarić.

Na Tušnju se danas igrao gradski derbi između Slobode i Tuzle City. Sloboda je povela zahvaljujući Predragoviću, koji je pogodio u 36. minuti.

Saša Magazinović dobio policijsku zaštitu

Stvari na početak je vratio Mehanović golom u 49. minuti susreta.

Podsjetimo, jučer je Velež u derbiju kola savladao Željezničar s 2:0.

Sutra su na rasporedu još dvije utakmice, a sastaju se Rudar Prijedor - Zrinjski te Radnik Bijeljina - Posušje.