Sarajevo prekinulo crni niz: Bordo tim sve riješio za tri minute

0

Sarajevo je konačno prekinulo crni niz te je večeras savladalo Leotar - 3:0.

Bordo tim je praktično sve riješio za svega tri minuta u prvom poluvremenu. Prvo je u 19. minuti pogodio Ikić, da bi u 22. minuti prednost uvećao Mulahusejnović.

I u drugom dijelu Sarajevo je također imalo više od igre. Iako je bilo više prilika da se protivnik do kraja dotuče, rezultat se nije mijenjao sve do 73. minute, kada se u strijelce upisao Varešanović.

Podcast s Tomom – Jadranka Miličević: Za femicid nije kriv samo pojedinac, već čitavo društvo

Težak poraz Rođenih: Sloga ubjedljiva protiv Veleža

Podsjetimo, Bordo tim je posljednji put slavio upravo kao domaćin protiv Posušja. Bilo je to 6. augusta kada su s minimalnim rezultatom 1:0 savladali Posušje.

Potom je tim s Koševa izgubio od Tuzla Citya (1:5) i Igmana iz Konjica (0:2). Uslijedila su dva remija protiv Slobode (1:1) i Željezničara (2:2).

Sarajevo je ovom pobjedom izbilo na čelo tabele, ali treba naglasiti da drugoplasirani Široki Brijeg ima i dvije manje odigrane utakmice.

Inače, Bordo tim je u Zenici bio bez podrške svojih navijača, zbog kazne NS BiH.