Roma na krilima Džeke upisala pobjedu protiv Arezza

Roma je odigrala prijateljsku utakmicu protiv Arezza i ostvarila pobjedu od 1:3, a jedan pogodak za Vučicu postigao je Edin Džeko.

Nakon što nije bilo pogodaka u prvom dijelu, Perotti je u 49. minuti postigao pogodak iz penala za vodstvo Rome. Belloni je tri minute poslije izjednačio na 1:1.

U 65. minuti Džeko je rutinski postigao pogodak za prednost Vučice od 2:1, a podsjetimo Dijamant je jučer potpisao novi ugovor sa rimskim klubom do 2022. godine.

Bosanskohercegovački napadač iz igre je izašao u 82. minuti kada ga je zamijenio Shick, a konačan rezultat utakmice postavio je Kluivert u 88. minuti.