Radnik odnio puni plijen iz Zenice

/ Foto: zenicablog.com
Posljednja utakmica 13. kola BHT Premijer lige donijela je okršaj Čelika i Radnika u Zenici, a puni plijen su odnijeli gosti.

Radnik je već od prve minute pokazao da je došao po tri boda, a prvu šansu je imao Obradović u 12. minuti, no nije uspio matirati Ružića. Pred sami kraj poluvremena Okić prolazi po lijevoj strani, izlazi sam na golmana, ali šutira pored gola, pa je rezultat na pauzi glasio 0:0.

Čelik je prvi šut upisao u 48. minuti preko Salčinovića iz slobodnog udarca, no ostalo je 0:0.

Radnik je uspio slomiti otpor domaćih u 76. minuti, kada je Obradović iskoristio jedanaesterac i postavio konačnih 1:0 za Radnik.

Radnik je sada treći na tabeli s 22 boda, dok je Čelik zadnji sa samo šest bodova.