Rade Krunić strijelac, Milan izgubio u prijateljskom meču

0

U Mađarskoj je Milan odigrao pripremnu utakmicu protiv Zalaegerszeg koju je izgubio sa 3:2, a Rade Krunić je postigao jedan gol.

Domaći su poveli već u drugoj minuti preko Ubochima, koji je sjajno reagovao na odbiju loptu nakon kornera i sa vrha šenaesterca je poslao u mrežu Rossonera.

Pritisak Zalaegerszega je isplatio u 24. minuti ponovo kada nakon loše reakcije odbrane Milana Mosci pogađa za 2:0.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Loše vijesti iz Njemačke: Bh. reprezentativac mora završiti karijeru?

Vrlo brzo je ekipa iz Mađarske postigla i treći pogodak, a on je bio djelo Tajti koji je povukao loptu nekih desetak metara i spektularnim udarcem sa 25 metara matirao golmana Tatrusanua.

Milan je u 30. minuti smanjio rezulatat na 3:1, s bijele tačke bio je siguran Giroud.

Rezulat se nije mijenjao sve do 86. minute kada je Rade Krunić na asistenciju Yacine Adlija pogodio za 3:2, što je bio i konačni rezultat utakmice, piše SC Sport.