Prvak posrnuo na Anfieldu: Redsi bolji od Lisica

Liverpool je večeras u četvrtom kolu engleskog Premiershipa na svom Anfieldu slavio protiv Leicestera rezultatom 4:1.

Redsi su do vodstva dolaze u 13. minuti susreta. Milner je asistirao, a mrežu Lisica trese Roberto Firmino. U 32. minuti novi pogodak za Liverpool. Ovaj put asistent je Daniel Sturridge, a pogodak postiže Sadio Mane.

Aktuelni prvak Engleske uspio je smanjiti rezultat do odlaska na odmor. Grešku odbrane Liverpoola iskoristio je Jamie Vardy i zatresao mrežu Mignoleta.

Dva gola prednosti ekipe Jurgena Kloppa vratila je u 56. minuti susreta. Georginio Wijnaldum je asistirao, a mrežu Leicestera trese Adam Lallana. Konačnih 4:1 za Redse postavio je u 89. minuti susreta Roberto Firmino.