Juventus rutinski savladao Sassuolo, Pjanić pogodio na debiju

Torinski Juventus večeras je u trećem kolu talijanske Serije A na svom terenu slavio protiv Sassuola rezultatom 3:1.

Samo pet minuta trebalo je ekipi iz Torina da dođe do vodstva. Paulo Dybala je pronašao Higuaina, a Argentinac pogađa za vodstvo Stare dame. Isti igrač pogodio je i pet minuta kasnije, a ovaj put asistirao mu je Khedira.

Miralem Pjanić prvi pogodak u dresu Juventusa postigao je u svom debiju za Staru damu. Higuain je šutirao glavom, a Pjanić odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Do kraja utakmice gosti su samo uspjeli smanjiti rezultat. Pogodio je Antei u 33. minuti susreta. Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta u dresu ekipe iz Torina.

U drugom susretu današnjeg programa trećeg kola Serije A, Palermo će na svom terenu ugostiti Napoli (20:45).