Prvak nezaustavljiv: Plemići pregazili Čelik Pod Bijelim brijegom

/ Ilustracija
Aktuelni prvak Bosne i Hercegovine, mostarski Zrinjski u osmom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine pregazio je zenički Čelik Pod Bijelim brijegom rezultatom 4:0.

Domaćin do vodstva dolazi u devetoj minuti susreta. Ognjen Todorović je izveo slobodni udarac i matirao Branislava Ružića. U 29. minuti Zrinjski dolazi do dva gola prednosti. Bilbija je centrirao, a Petrak matirao golmana gostiju.

U 40. minuti susreta Zrinjski dolazi i do trećeg gola. Pogodio je još jednom Todorović, ovaj put nakon asistencije Barića. Ostalo je nakon prvih 45 minuta 3:0 za Plemiće.

Zrinjski u 53. minuti ostaje s deset igrača. Crveni karton dobio je Nemanja Bilbija. Zrinjski je i s igračem manje uspio zatresti mrežu Zeničana. Mrkajić je centrirao, a pogodio je Tomislav Tomić u 68. minuti susreta. Ostalo je do kraja 4:0 za Zrinjski.