Premijer liga BiH: Zvijezda 09 iznenadila Tuzlu City, a obradovala FK Željezničar

0

U srijedu, 24. aprila je od 16 sati počela utakmica Premijer lige BiH između Zvijezde 09 i Tuzla Cityja, utakmica je završena rezultatom 3:2.

U osmoj minuti došlo je do užasne greške defanzivca Zvijezde 09, omogućivši Rijadu Kobiljaru da zaobiđe golmana i postigne pogodak za Tuzla City, donoseći im vodstvo.

Ali gosti su uspjeli zadržati vodstvo sve do 13. minute, kada je Saliman postigao pogodak glavom nakon ubačaja s desne strane i postigao svoj peti gol u sezoni.

Evo koji se horoskopski znakovi nikako ne podnose: Jedni drugima su u svakom pogledu trn u oku

Rezultatom 1:1 se otišlo na poluvrijeme, a u drugom poluvremenu smo vidjeti čak tri gola.

Gosti su došli do vodstva u 70. minuti susreta preko Đorđe Pantelića. U nastavku susreta za Zvijezdu 09 su pogađali Novica Maksimović u 72. minuti i u 84. minuti susreta.