Premijer liga BiH: Velež i Željezničar igraju derbi kola, Sloboda dočekuje Posušje

1

U subotu, 10. augusta, igraju se dva susreta drugog kola Premijer lige BiH.

Prvi će od 18:45 sati odigrati fudbaleri Slobode i Posušja na Tušnju.

Sloboda je u prvom kolu poražena u gostima od Sarajeva s 1:3, dok je Posušje u Tomislavgradu pobijedilo Igman rezultatom 1:0.

Edin Džeko na svojim ramenima iznio Fenerbahce: Njegov pogodak je donio pobjedu turskom velikanu

Derbi kola od 21 sat u Mostaru igraju Velež i Željezničar.

Ekipi Veleža će ovo biti prva utakmica u Premijer ligi BiH ove sezone jer je njihov duel prvog kola protiv Borca odgođen.

Utakmice 2. kola Premijer lige BiH će početi minutom šutnje u čast Dženana Uščuplića

Željezničar je u prvom kolu izgubio na Grbavici od Širokog Brijega s 0:1.

Oba susreta direktno će prenositi Arena Sport.