Premijer liga BiH: Potpuni preokret Sarajeva u Tuzli za pobjedu protiv Slobode

1
S. P. M.

FK Sloboda i FK Sarajevo susreli su se u 24. kolu Premijer lige BiH na stadionu Tušanj u Tuzli.

Amer Bekić već u osmoj minuti igre zabija za domaću ekipu. Bekić nije stao, te u 14. minuti opet tresu mrežu, asistencija Stojana Vranješa. Sudija pokazuje na bijelu tačku u 32. minuti, penal za Sarajevo, Almedin Ziljkić je precizan. Hamza Čataković izjednačuje četiri minuta kasnije. 2:2 na poluvremenu.

Daniel Avramovski u 73. pogađa i donosi potpuni preokret za bordo ekipu, 2:3.

Heroj odbrane Sarajeva i bivši igrač s Koševa: Na današnji dan ubijen je Želimir Vidović Keli

Ovom utakmicom okončano je 24. kolo, Sarajevo se nalazi na šestom mjestu sa 35 bodova.

Sloboda je na osmom mjestu sa 24 boda. Tuzla City, Posušje i Igman također imaju po 24 boda.