Premijer liga BiH: Iznenađenje u Trebinju, Leotar savladao Želju

0
S. P. M.

Leotar Trebinje je iznenadio ekipu Željezničara u 24. kolu Premijer lige BiH.

Dennis Stojković je poveo za domaću ekipu u 32. minuti. Loša reakcija odbrane Želje nakon ubacivanja sa desnog krila, lopta se odbila od golmana Josipa Bendera, a Stojković je završio akciju pred praznim golom. Rezulat je ostao 1:0 za Leotar nakon prvog poluvremena.

Bez golova u drugom dijelu. Željo je pokušao doći do remija, no Leotar je odbranio svoje vodstvo i došao do vrijedna tri boda protiv sarajevskog kluba.

Sergej Barbarez se oglasio dok su svi spavali, njegova objava oduševit će bh. navijače

Željezničar je na četvrtom mjestu, 39 bodova, 11 pobjeda, šest neriješenih i sedam poraza.

Leotar je sedmi sa 26 boda, iznad Slobode i Tuzla Cityja sa po 24 boda.