Premijer liga BiH: Tuzla City u završnici došla do boda protiv Borca

0

U sklopu 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Tuzla City i Borac Banja Luka odigrali su utakmicu na gradskom stadionu Tušanj u Tuzli.

Borac je na poluvremenu vodio 1:0, te je proširio svoju prednost na dva razlike u drugom, ali tuzlanski klub je završnici uspio da izjednači.

Momčilo Mrkaić je u 38. minuti poveo za Borac. Jovo Lukić je proširio prednost u 65. minuti.

Zemljotres u Srbiji: "Neobičan huk na osmom spratu"

U 72. minuti Irfan Hadžić iz penala smanjuje razliku, a Mićo Kizmanović izjednačuje u sudijskoj nadoknadi za konačnih 2:2.

Borac se i dalje nalazi na drugom mjeste tabele, dok je Tuzla City na osmom mjestu.