Premijer liga BiH: Zrinjski prejak za Široki Brijeg

0
S. P. M.

Zrinjski Mostar je savladao Široki Brijeg na čitlučkim Barama u sklopu 24. kola Premijer lige BiH.

Mostarci su već u sedmoj poveli golom Kristijana Stanića nakon centaršuta Silvija Ilinkovića. Rezultat je ostao 1:0 na kraju prvog dijela.

Drugo poluvrijeme i već u 51. penal za Zrinjski, Nemanja Bilbija je bio precizan. Cyrille Kpan iz voleja zabija za Široki u 61. minuti. Bilbija daje još jedan gol glavom u 82. minuti za konačnih 3:1.

Proizraelski studenti napali propalestinske demonstrante, spora reakcija policije

Zrinjski nastavi širit prednost na vrhu tabele, 57 bodova, 18 pobjeda, tri neriješena susreta i tri poraza.

Široki će ostati na trećem mjestu ukoliko Željezničar izgubi svoju utakmicu protiv Leotara.