Poraz Plavih na Grbavici: Tuzla City savladala Želju

1

Svirao je kraj na Grbavici, a Tuzla City slavi tri boda protiv Željezničara rezultatom 1:0.

Iako su plavi imali mnogo prilika do vodstva, sve se više čini da sreća nije bila na njihovoj strani.

Tuzla City je povela u u 24 minuti, a situacija se nije mijenjala ni do samog kraja utakmice.

Akademik Duraković: Al Jazeera – otok istine na pučini našega svijeta

Stijelac je bio Karić koji je fantastičnim golom doveo goste do vodstva, a na kraju i pobjede.

Mali skandal dogodio se u 83 minuti utakmice kada je Beganović igrao rukom, dok je sudija mislio da je to Krpić i dao mu je drugi žuti karton.

Nakon dugotrajnih pregovora sa kolegama, poništio je crveni za Krpića i dao je žuti karton Beganoviću.

U sudijskog nadoknadi dogodio se novi prekid utakmice zbog povrede Karića i njegove izmjene, što je produžilo utakmicu još nekoliko minuta ali bez promjena u rezultatu.